Ich cieľom a prínosom je oživiť slovenskú tradičnú ľudovú pieseň a dať jej nový dych, ktorý zaujme aj tých, ktorí tento žáner nevyhľadávajú. Snažia sa podať slovenskú tradičnú pieseň širokej verejnosti. A že sa im to darí, je vidno na ich úspešných koncertoch, ktoré majú cez rok po celom Slovensku. Vydali už osem CD albumov a tri DVD. Preslávili ich piesne ako Dedinôčka, Láska si pýta dvoch alebo Mariša.

Pieseň Nádej, viera, láska pochádza z najnovšieho CD albumu Môj život je muzika. Je to krásna, precítená pieseň, ktorá poukazuje na lásku v každom veku. Očarila ľudí nielen svojím textom, ale i videoklipom, ktorý je natočený v krásnej prírode s ľuďmi, ktorí majú život pred sebou alebo už vedia porozprávať o čom je život.

 

Komentáre na sociálnych sieťach od fanúšikov sa odvolávajú iba na jedno, že ich chlapci touto piesňou a videoklipom potešili a oslovili všetky generácie. Niekomu vtisli slzičku do očí, ale v každom prípade vyčarili úsmev na tvári. Čo dosvedčujú spomínané komentáre, ktoré doslova sálajú pozitívnymi reakciami, spomenieme hneď prvý, ktorý nám padol do očí : "veľmi pekne chlapci :)  a ta babka s dedkom v klipe sú ako z rozprávky.... super :) "

 

Táto pieseň sa začína tešiť úspechu a vysokej sledovanosti na internete, kde fanúškovia hneď po zverejnení za necelý deň stihli túto pieseň zdieľať 1000 krát. Ako sa spieva v piesni "Nádej, viera, láska všetkých ľudí spája", tak tejto kapele sa to podarilo. Spojili ľudí v jedno veľké "Páči sa mi to" a zlepšili náladu, vniesli do tohto uponáhľaného sveta trochu dobra a lásky.

NAJBLIŽSIE KONCERTY KOLLÁROVCOV

...

Snímky: Kollárovci