TOP

Hudobný kresťanský tábor: Hraj, spievaj, modli sa 2020

Gréckokatolícky kňaz Peter Paľovčík, v spolupráci s Mariánom Čekovským a pedagógmi konzervatória organizuje, po úspešnom prvom, druhý ročník Hudobného kresťanského tábora „Hraj, spievaj, modli sa!“.

Jeho cieľom je ponúknuť mladým ľuďom vo veku od 10 do 16 rokov týždeň v prírode s hudbou, zábavou, no najmä v spoločenstve ľudí, ktorí vyznávajú rovnaké hodnoty – Boha a hudbu – a práve preto nesie názov: „Hraj, spievaj, modli sa“.

 

 

Tento tábor sa uskutoční v čase od 13. do 17. Júla 2020 neďaleko Košíc v rekreačno-športovom stredisku Jahodná. V ponuke je bohatý hudobný i duchovný program so zaujímavými hosťami a taktiež rôzne voľnočasové aktivity v podobe hier a športu. Nebudú chýbať ani zaujímavé workshopy zamerané na improvizáciu, budovanie kreativity a sebadôvery, rozvíjanie talentu, spoznávanie Svätého Písma.

Cez profesionálny prístup pedagógov a animátorov môžu mladí ľudia stráviť zmysluplný čas vyplnený nácvikmi gospelových, popových, rockových ale i vážnych či ľudových melódií.

 

 

Tento rok je program obohatený o špeciálneho hosťa, ktorý prijal pozvanie. Ide o vynikajúceho speváka, hudobníka a zabávača Ondreja Kandráča.

 

Viac informácií nájdete na hrajspievajmodlisa.skKomentáre