TOP

V máji sa uskutoční konferencia Meč Ducha na tému Ako vyjsť z pasce klamstiev, zranení a strachu

Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina (Martindom) pripravuje ďalšiu konferenciu Meč Ducha, tentokrát na tému: Ako vyjsť z pasce klamstiev, zranení a strachu. Uskutoční sa v sobotu 16. mája 2020 v priestoroch spoločenstva Martindom na Rožňavskej 17 v Bratislave.

Organizátori približujú tému konferencie: “Boh túži po tom, aby sa naplno rozvinulo jedinečné poslanie, ktoré vložil do našich životov. Často však zažívame veci a situácie, ktoré nám v tom bránia – klamstvá, strachy a zranenia. Naša minulosť nás ale nedefinuje, ani neurčuje našu budúcnosť. Boh nám dáva do rúk nástroje! Vďaka tomu nemusíme rezignovať, ale môžeme sa naučiť víťaziť aj v bojoch, ktoré sme doteraz prehrávali.”

V programe konferencie budú prednášky, svedectvá, spoločná modlitba chvál, modlitby za účastníkov a diskusie. Konferencia sa začne o 9:00 h s predpokladaným záverom o 17:00 h. Detská služba nebude zabezpečovaná. Presnejší program nájdete čoskoro na www.martindom.sk.

Cena vstupného je 20 EUR pri registrácii a úhrade poplatku do 22. 3. 2020. Po tomto termíne sa bude cena zvyšovať. V cene je zahrnutý program konferencie, občerstvenie počas prestávok, káva. V poplatku nie je zahrnutý obed. Registrácia na konferenciu je možná vyplnením online formulára na stránke www.martindom.sk.

Komentáre