18 tipov po čom ženy skutočne túžia

18 tipov po čom ženy skutočne túžia
Možno sa už Medzinárodný deň žien tak neoslavuje, ale na druhej strane je to príležitosť skrášliť deň svojej priateľke, frajerke, snúbenici či manželke tým, že zmeníte, či vylepšíte svoje správanie, budete citlivejší, najlepšie nie len v ten konkrétny deň. Každá z nás je samozrejme jedinečná, ale tieto tipy vychádzajú zo skúseností mnohých žien a môžu byť inšpiráciou aj pre teba. A samozrejme sú to aj námety na rozhovor o tom, čo partnerka, ale aj ty, očakávate a potrebujete od toho druhého. Práca na vzájomnom spoznávaní sa a vzťahu je totiž výbornou investíciou do budúcnosti.

Takže, po čom napríklad túži srdce ženy po tvojom boku?

 

1. Buď so mnou! Niekedy stačí, len aby si pri mne sedel, nemusíš vyriešiť všetky moje problémy, nemusíš mi radiť, iba buď v mojej blízkosti, tráv so mnou čas.

2. Prijmi ma! Prosím, ber ma takú, aká som, pokús sa akceptovať moje nedostatky, neporovnávaj ma prosím s bývalou frajerkou, sestrou alebo tvojou maminou, bolí ma, ak to robíš.

3. Povedz mi niečo pekné! Padne mi to dobre, ak ma pochváliš – to, ako vyzerám, niečo, čo som vytvorila…

4. Drž ma, podaj mi ruku, objím ma! Potrebujem cítiť tvoj dotyk, tvoje objatie.

5. Počúvaj ma! Nie popri televíznej relácii, popri čítaní správ na internete alebo chatovaní na Facebooku. Hľaď mi do očí a svojimi otázkami ma presvedč, že počúvaš. Pokúsim sa poskytnúť to isté i ja tebe.

// Čítajte celý text //

Slovensko+

Najnovší podcast+

Invalid Date

0:00