TOP

3 svedectvá ľudí, ktorí na Vianoce zakúsili Boží zázrak

Zázraky sa dejú každý deň, len málokedy si ich všimneme. Je možné aj dnes vymodliť u Boha obrátenie svojho manžela či záchranu alebo zrod nového života? Svedectvá nám dokazujú, že Bohu nič nie je nemožné.

Zázraky z neba neslúžia pre dospelých ako rozprávky, ale reálne sa dejú. Nedá sa vysvetliť, prečo Boh niekoho vypočuje po pár dňoch, ba niekedy aj minútach a niekoho ani po dvadsiatich rokoch. Majme však vieru, pretože „všetko, o čo prosíte Boha, dostanete, ak to slúži jemu na chválu a pre dobro blížneho. Dokonca aj keď prosíte o niečo vo svoj vlastný prospech, nepochybujte, že vám to Boh dá, ak ide o skutočnú potrebu. Pretože on miluje tých, čo milujú jeho.“ (svätý Serafim Sarovský)

Prinášame vám tri silné svedectvá ľudí, ktorých Boh obdaril zázrakom práve na Vianoce.

 

1. Lekári mu dávali 48 hodín života

Stalo sa to prednedávnom. Volala mi sesternica. Jej desaťmesačný chlapček Mirko leží v nemocnici a prosí nás o modlitby. Sme veľká a súdržná rodina, preto sa aj ostatní členovia rodiny intenzívne za neho modlili, ale od toho dňa sme sa začali modliť aj v noci.

Do nemocnice sa malý dostal kvôli šelestu na srdiečku a lekári mu ho mali dať do poriadku. V tom čase im na izbu priviezli ešte jedného malého chorého pacienta, od ktorého chytil aj agresívny vírus dýchacích ciest. O pár dní už ležal na áre napojený na prístrojoch. Stav sa každou hodinou zhoršoval. Po dvoch týždňoch sa dostal do takého stavu, že lekári mu už veľkú šancu na uzdravenie nedávali. Malý mal také poškodené

Pokračovanie článku je dostupné iba pre predplatiteľov

Existujeme takmer výhradne vďaka predplatiteľom. Objednajte si naše predplatné a o už niekoľko sekúnd môžete čítať všetky naše články. Ďakujeme, že nám pomáhate tvoriť hodnotný obsah.


Objednať predplatné Už mám účet, prihlásiť


Komentáre