Blogujúcaluca: O predmanželskom sexe, och…

Blogujúcaluca: O predmanželskom sexe, och…
My sme ho spolu nemali. Najprv sme si však mysleli, že ho spolu mať budeme. (Podotýkam, že sme si to mysleli každý zvlášť bez toho, aby o tom ten druhý vedel.) Potom sme sa dohodli, že ho mať nebudeme. Akosi logicky sme k tomu jednohlasne dospeli. (A to mal ten chalan kocky na bruchu!!!) Po prednáške Pavla Hudáka v UPeCe.

Bolo to dobré rozhodnutie. Och, čo som sa ja tie kocky nahladkala!

Myslím, že vďaka rozhodnutiu neobjavovať svoje fyzično sme mali šancu objavovať svoje duše. (Och, a teraz už aj pneumatiky…) A čo sme sa len napusinkovali! Miliardy pusiniek. Och! Kamošom to až liezlo na nervy. Že, čo sa furt po sebe lápeme?! Jedna kamka mi vravela, že to preto, že nie sme vysexovaní. Asi aj mala pravdu. Ale, och, aká som za to vďačná. Na sex máme zvyšok života.

A ten argument, že sme si to vopred nevyskúšali, či to klapne – to čo je za blbosť? Veď ja som nehľadala majstra. V lyžovaní. Chcela som niekoho, kto sa so mnou bude učiť. Postupne. Pomaly. Najprv bez vleku. Trochu sa spustiť. Zasmiať sa pri nemotornom páde. Až neskôr lanovka. Vrchol. Slalom. Skoky nás ešte len čakajú… A niekedy máme aj leto na lyžiach. Takto sa mi to pozdáva oveľa viac než mať najprv zopár trénerov a potom zháňať niekoho, kto sa prispôsobí môjmu štýlu. My si svoj štýl budujeme a cibríme spoločne. A vieme, že sa pri tom musíme aj starať o svoj svah/vzťah. Lebo keď to zanedbáme, spadneme na držku. A sem-tam nám tam zavadzajú decká, ale aj to sme si už natrénovali – ako ich obísť či poslať na čaj s horalkou a Spievankovom.

Och, aké to je skvelé mať za manžela môjho frajera!

 

Zdroj

Slovensko+

Najnovší podcast+

Invalid Date

0:00