Boh je centrom všetkého

Boh je centrom všetkého
Dvere do svojho súkromia a manželstva, nám dnes pootvorili Zuzka a Andrej Kmotorkovci. Obaja pochádzajú z Prievidze, kde aj žijú so svojou dcérkou Emou. Poznať ich môžete ako vedúcich spoločenstva Piar, lídrov modlitby chvál a taktiež ako ľudí, ktorí kráčajú s Bohom v každej životnej situácii.

Pamätáte sa, kedy a kde ste videli prvýkrát?

Zuzka :Myslím si, že prvýkrát sme sa videli na zápise do 1. triedy (smiech). Boli sme spolužiaci celých 12 rokov. Vtedy sme vôbec nevedeli, čo nás ešte čaká. Bolo to však v niečom veľmi dobré, pretože sme videli naše životy aj pred tým, ako sme spoznali Ježiša osobne, a aj od tohto momentu.

Andrej: Keď hovoríme našu historku o tom, ako sme sa vlastne spoznali, vždy rozmýšľam, či si nevymyslím nejaký úplne iný príbeh, pretože to môže znieť nudne. Ale bolo to veľmi dobré. Zuzka sa mi vždy páčila, no zdala sa mi ako také dobré slušné dievča (čo aj bola) a ja som mal skôr takú rebelskú povahu, tak som ju nechcel pokaziť (úsmev).

 

Bola to láska na prvý pohľad alebo to trvalo trochu dlhšie?

Andrej: Vieš čo, na prvý pohľad úplne nie, pretože vtedy som ešte nevedel ani čítať, ani písať a zaujímali ma úplne iné veci (smiech). Takže v prvej triede na základke sme sa viac naháňali ako riešili chodenie a ono to tak prišlo postupne.

 

// Čítajte celý text //

Slovensko+

Najnovší podcast+

Invalid Date

0:00