TOP

Godzone organizuje letný camp pre teenagerov

Projekt Godzone tento týždeň spustil registráciu na letný Godzone camp 2020, ktorý sa uskutoční 16. až 21. augusta v Ostrom Grúni. Pozýva teenagerov zažiť prázdninový týždeň plný zábavy a dobrodružstiev s Bohom. Prihlásenie je možné na stránke camp.godzone.sk.

Letný Godzone camp s názvom The Breakthrough (v preklade prielom) je organizovaný už po štvrtýkrát v poradí. Vytvára pre mladých ľudí priestor spoznať Ježiša a Jeho lásku veľmi autentickým spôsobom. V prostredí, kde sa im venujú iní mladí ľudia a na príklade svojich životov teenageri vidia, že aj súčasný mladý človek môže žiť hlboký vzťah s Bohom a žiť svoj život naplno. Godzone camp je tiež pozvánkou zažiť intenzívny týždeň plný dobrodružstva, zábavy a nových priateľstiev.

 

 

„Toto je nie je obyčajný tábor plný aktivít a adrenalínu. Tu nám ide o viac. Chceme spoločne hľadať to, čo je v Božom srdci a zažiť prielom tam, kde už nevidíme nádej. Okrem nezvyčajných súťaží a hier mladí zažijú aj večery chvál a modlitieb, sväté omše či formačné slová, ktoré ich môžu povzbudiť a ukázať cestu ďalej,“ hovorí Oliver Mašír, ktorý stojí na čele organizačného tímu Godozne campu a dodáva, „veríme, že tento týždeň môže veľa zmeniť a môže byť jeden z najlepších týždňov v živote ľudí, ktorí sa zúčastnia.“ To, ako to tam vyzerá môžu záujemcovia nájsť v promo videu, ktoré je pozvánkou na tento ročník.

 

 

Letný camp je jednou zo služieb projektu Godzone, ktorej v minulosti predchádzal letný SP tábor. Je určený pre teenagerov vo veku 13 až 19 rokov. Keďže súčasná situácia si vyžaduje špeciálny prístup, na web stránke camp.godzone.sk sú uvedené aj špeciálne táborové opatrenia, ktoré je potrebné dodržať a tiež všetky informácie týkajúce sa tohto podujatia.

 Komentáre