Godzone: Worship nights sú pozvaním do jednoty v úprimnej a pravdivej modlitbe

Godzone: Worship nights sú pozvaním do jednoty v úprimnej a pravdivej modlitbe
Po dlhých mesiacoch obmedzení sa všetko akoby prebudilo a s plánmi na tohtoročné leto nezaostáva ani projekt Godzone. A nie sú len také hocijaké. Čo je cieľom stretnutí pod otvoreným nebom naprieč Slovenskom a v Českej republike?
Čo sú Worship nights?

Worship nights sú open air stretnutia na amfiteátroch s jediným cieľom, vyvýšiť a oslavovať Boha, ako jeden ľuď. „Už pred obdobím pandémie sme vnímali, akoby sa modlitba chvál stávala všednou či rutinnou. Akoby sme na modlitebné stretnutia chodili s myšlienkou, že chvály sú tu pre nás. To On je však ten, ktorý tróni na chvále svojho ľudu. Chvála je tu len a len pre Boha,“ hovorí worship líder a riaditeľ projektu Godzone, Július Slovák. Cieľom modlitebných stretnutí Worship nights je priniesť Bohu úprimnú chválu, po ťažkom čase pandémie, ktorá zasiahla každého osobitne i všetkých spoločne sa opätovne zjednotiť ako cirkev.

V tomto videu nám víziu modlitebného stretnutia priblížia duchovní otcovia Ján Buc, Jozef Mihok  a riaditeľ projektu Július Slovák.

Na Slovensku i v Českej republike

Godzone projekt avizoval tri stretnutia na amfiteátroch na Slovensku, ale tiež udalosť na amfiteátri vo Velehrade (ČR). Prvá worship night sa uskutoční na východe Slovenska v Prešove a to už 25.6. 2021. Ďalších modlitieb sa veriaci môžu zúčastniť 4.7.2021 vo Velehrade, 20.8. na amfiteátri Rača v Bratislave a 27.8. vo Východnej. Všetky stretnutia začínajú v jednotnom čase 19:30. Modlitby povedú Jana Zubajová, otec Ján Buc, kapela ESPÉ, Godzone tím, otec Jozef Mihok a rapper Augustín.

Godzone: Worship nights sú pozvaním do jednoty v úprimnej a pravdivej modlitbe

 

Registrácia

Vstup na modlitebné stretnutie Worship nights je zdarma, avšak registrácia je nevyhnutná. Dôvodom tohto kroku sú protipandemické opatrenia vydané vládou SR, ktoré momentálne povoľujú zhromažďovanie len obmedzeného počtu osôb. Organizátori zabezpečili prihlasovací systém, ktorý je dostupný na stránke udalosti  – worship.godzone.sk. Registrácia vám zabezpečí rezerváciu vášho miesta v konkrétnom meste. V prípade uvoľňovania opatrení budú organizátori kapacitu flexibilne navyšovať.

Realizácia Godzone konferencie je zastrešená Združením kresťanských spoločenstiev mládeže a Radou pre mládež a univerzity Konferencie biskupov Slovenska v spolupráci so spoločenstvom SP.

 

 

 

Slovensko+

Najnovší podcast+

Invalid Date

0:00