Hontfest – Čosi nové

Hontfest – Čosi nové
Už 31.augusta 2019 sa na amfiteátri v Dudinciach odohrá Čosi nové! Už 4. ročník Hontfestu s týmto podtitulom začne okolo jednej hodiny poobede a bude trvať až do neskorých večerných hodín.

Treba podotknúť, že to nie je len obyčajný festival. Organizátori, mladí ľudia zo spoločenstva Sion pod záštitou farnosti Terany, prišli s myšlienkou priniesť do tohto regiónu evanjelium novým spôsobom. Tak, ako ho tamojší veriaci nepoznajú. Chcú ukázať, že Kristus je naozaj živý a prítomný v radosti, nádeji, pokoji a prelomoch, ktoré sú súčasťou tohto festivalu.

A prečo prísť práve na Hontfest? Jednoduchú odpoveď dáva účastníčka a dobrovoľníčka, Barbora Keprtová: “Pretože sa mi páči, že sa ho chytili mladí ľudia sami od seba a zorganizovali festival s tým, že nemali nič. Žiadne peniaze, skúsenosti, iba veľkú túžbu priniesť Ježiša do končín, kde ho málokto pozná.”

 

Hontfest – Čosi nové

 

Okrem toho, tento rok na festivale nebudú chýbať známi hostia zo slovenskej a českej worshipovej scény – Piar music, F6, LCH live, Alive,  či Michal Straka, známejší pod svojím umeleckým menom EGO a ďalší. Celkový program je ladený tak, aby vyhovel každej vekovej kategórii a k dispozícii bude aj diskusný stan, atrakcie pre deti a rôzne stánky s občerstvením.

 

Viac informácií nájdete na www.hontfest.sk,

Prípadne na Faceboku: Spoločenstvo Sion; udalosť: Hontfest 2019 – Čosi nové

Slovensko+

Najnovší podcast+

Invalid Date

0:00

Obchod+