Kresťanská konferencia pre podnikateľov 2021 bude o sile strategických rozhodnutí

Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina pripravuje ďalší ročník kresťanskej konferencie pre podnikateľov 2021. Téma konferencie znie: Stratégia alebo tragédia? – sila strategických rozhodnutí. Uskutoční sa v dňoch 3. – 4. 2. 2021 a v prípade priaznivej epidemiologickej situácie sa bude konať v Kúpeľoch Nimnica.

Rečníkmi, ktorí vystúpia na konferencii, budú Miroslav Očenáš (Kvety.sk), Boris Gogola (Takoy.sk), Ján Košturiak (IPA Slovakia), Ľubomír Klieštik (Kamenárstvo Klieštik), Mário Tomášik (Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina) a Marián Kolník (CIRE Consulting).

Žijeme v čase potreby strategických rozhodnutí. Ako sa správne rozhodovať v dobe rýchlych zmien a výziev? Ktorá oblasť je kľúčová pre stabilizovanie firmy a dosiahnutie úspechu? Tieto rozhodnutia nemusia byť len otázkou prežitia, ale môžu byť kľúčom k otvoreniu nových dverí a príležitostí,” približujú tému konferencie jej organizátori.

Výška konferenčného poplatku len na hlavný program konferencie 4. 2. 2021 sa bude meniť v závislosti od prihlasovacieho obdobia. Do 8. 11. 2020 je možnosť využiť najvýhodnejšiu cenu 75 EUR. Následne sa bude cena zvyšovať. Možnosť prihlasovania sa na fyzickú účasť na konferencii cez internet bude do 27. 01. 2021. Príplatok za rozšírený program – 3. 2. 2021 je 75 EUR. V cene rozšíreného programu je zabezpečená večera, moderovaný program, ubytovanie – jedno lôžko v dvojposteľovej izbe, vstup do wellness, masáže a raňajky dňa 4. 2. 2021.

Zmena programu je vyhradená. V prípade, že by aktuálna epidemiologická situácia nedovoľovala hromadné podujatie alebo výrazne limitovala jeho kapacitu, sa konferencia uskutoční online. Všetky bližšie informácie k cenám, storno podmienky, profily rečníkov, program a registračný formulár sú k dispozícii na stránke www.rozvijame.sk.

Slovensko+

Najnovší podcast+

Invalid Date

0:00