Lídri kresťanských spoločenstiev podporili kandidátov Kresťanskej únie

Lídri kresťanských spoločenstiev podporili kandidátov Kresťanskej únie
Lídri kresťanských spoločenstiev združení v iniciatíve Naša voľba, podporili v eurovoľbách kandidátov Kresťanskej únie.

Tu je celé znenie ich podpory:

 

Milí priatelia

už v sobotu 25. mája 2019 sa uskutočnia na Slovensku voľby do Európskeho parlamentu.

Vzhľadom na situáciu na Slovensku i v Európe bude ich výsledok mimoriadne dôležitý.

 

V posledných rokoch sme sa postupne dokázali zjednotiť na podpore kresťanských kandidátov vo viacerých voľbách a boli sme mimoriadne úspešní. Keď ideme spoločne, dokážeme prinášať Božie kráľovstvo do spoločnosti jasným a viditeľným spôsobom.

Preto vám ako lídri kresťanských spoločenstiev z celého Slovenska dávame opäť do pozornosti overených a spoľahlivých kresťanských kandidátov.

Vo voľbách do Európskeho parlamentu je potrebné vybrať si kandidátku jednej politickej strany, na ktorej môžete zakrúžkovať dve mená. My vám odporúčame kandidátku Kresťanskej únie (číslo 28).

Na jej čele sú overení kresťanskí europoslanci Anna Záborská a Branislav Škripek, ktorí už dnes v Európskom parlamente reprezentujú hodnoty Božieho kráľovstva. Anna Záborská je dlhoročne uznávaná prolife politička s rešpektom po celej Európe. Branislav Škripek sa ako prvý Slovák stal predsedom medzinárodného kresťanského politického hnutia ECPM a nedávno bol vyhodnotený ako najvplyvnejší slovenský europoslanec.

Na kandidátke Kresťanskej únie sa nachádza aj Lukáš Ronec, poslanec mesta Trenčín a člen chválovej skupiny Lámačské chvály či členovia Koinónie Ján Krstiteľ z Prešova a ďalší členovia našich spoločenstiev.

Vo voľbách do Európskeho parlamentu býva pravidelne malá účasť. Preto je veľká šanca pre nás kresťanov dosiahnuť výborný výsledok a zvoliť tam viacero kresťanských kandidátov. Veľmi dôležité je ísť voliť a povzbudiť aj ľudí z nášho kresťanského okolia, aby išli voliť tiež.

Na kandidátke Kresťanskej únie máme naozaj veľkú možnosť našimi hlasmi dostať do Európskeho parlamentu medzi nami overených ľudí a nemusíme sa obávať, že by naše hlasy prepadli, alebo boli nimi zvolení ľudia, ktorí jasne nereprezentujú princípy Božieho kráľovstva.

Všetci kandidáti Kresťanskej únie budú odvážne a nahlas, ale aj odborne a konštruktívne, zastupovať kresťanský hlas v Európe. Prosím, nezabudnite, a informujte o tomto ďalších.

V sobotu 25. mája volíme do Európskeho parlamentu kandidátov Kresťanskej únie – číslo 28. Viac nájdete na nasavolba.sk

 

Branislav Letko, Mário Tomášik, Marián Lipovský, Ján Buc, Eva Hrešková, Vlastislav Beňa, Július Slovák, Peter Štupák, Juraj Ďurnek, Štefan Beňa, Peter Lipták, Pavol Strežo, Gabriel Fidrík, Pavol Vanacký, Matej Sabo, Peter Strojný, Lukáš Košťál, Marek Novotný, Martin Neslušan, Oto Gróf, Michal Koricina, Eva Petrovičová, Andrej Kmotorka, Radoslav Glovňa, Marek Malina, Lukáš Valach, Martin Mekel, Peter Maretta, Marek Pulščák, Ivan Petro

 

https://www.youtube.com/watch?v=svf__9n0kQc

 

Objednávateľ: Kresťanská únia, Zámocká 30, Bratislava, IČO: 31794319

Dodávateľ: Benemedia s.r.o., Winterova 1752/10, 921 01 Piešťany, IČO: 47225718

Slovensko+

Najnovší podcast+

Invalid Date

0:00