List žene od Stvoriteľa

List žene od Stvoriteľa

Hoci sa v dnešnej dobe využíva listová komunikácia už v omnoho menšej miere, list od milovanej osoby určite poteší a zahreje pri srdci. Predstavte si, že by ste dostali list od samotného Stvoriteľa!Ste zvedavé, čo vám chce povedať?

Milé dievča, milá žena, dcéra moja, si mojím očiam drahá!

Zastav sa. Pozri sa do zrkadla, čo tam vidíš? Vidíš tam seba, však? Si krásna, ale to už dávno vieš. Alebo? Uvedomila si si niekedy, že si presne taká, akú som ťa chcel mať? Niekedy je tomu kvôli nemilosrdným slovám ľudí nemožné veriť, no ja predsa vždy vravím pravdu – som predsa Pravda sama. Prosím, zapozeraj sa na seba ešte raz a poriadne. Všetko na chvíľu nechaj tak, urob si čas pre seba a pre svoju dušu a telo, ktoré som stvoril.

Si mojou nádobou

Zahľaď sa na svoju tvár. Čo na nej vidíš? Pehy? Nedostatky? Vrásky? To všetko je krásne a patrí to k Tebe. Nezaoberaj sa dlho tým, ako vyzerajú ostatné dievčatá či ženy. Ty vyzeráš presne tak, ako som chcel, aby si vyzerala. Tvoje oči, tvoj nos, pery, uši, lícne kosti, brada… všetko je podľa mojich predstáv. Je mojou obľubou tvarovať ľudskú podobu. Si mojou nádobou, ktorú som vytvaroval presne podľa mojich predstáv.
Tvoje oči sú hlbšie ako oceán, tvoj nos má presne taký tvar, aký potrebuje mať, aby mohol voňať krásy života na tejto zemi. Tvoje pery, či už malé alebo veľké, sú presne také, aké chcem, aby si mala a nimi rozprávala o dobre. Sú veľmi vzácnym nástrojom na šírenie dobra a pomoci. Vždy Ti dám tie správne slová, len ma stačí o to požiadať. A niekedy Ťa nechám konať samú, pretože vieš presne, čo by som chcel, aby zaznievalo z Tvojich úst. Tvoje uši boli vytvarované tak, aby počuli o všetkom peknom. Samozrejme, niekedy musíme počuť aj veci, ktoré sa počúvajú ťažko, ale pamätaj, že si viem aj tieto, navonok zlé veci, použiť na dobré.

Váž si svoju tvár aj všetky jej časti. Je to niekedy ťažké, ale pokojne mi o tom môžeš povedať v modlitbe. Veľmi rád si to všetko vypočujem. Už teraz sa teším na náš spoločný čas v modlitbe.

Bež, kam Ťa srdce volá

Ešte som neskončil. (úsmev) Pozri sa ešte na svoje ruky, ramená, dlane, prsty… To všetko je darom, ktorý odo mňa dostávaš, len tak, lebo si. A ja Ti už teraz ďakujem za to, že ich používaš ku konaniu dobra. Daroval som Ti ruky, aby objímali, tancovali, dvíhali sa ku mne či slúžili pri konaní práce. Vložil som Ti do dlaní dary a talenty, ktoré prostredníctvom nich môžeš rozvíjať. Nezahoď ich! Sú jedinečné, len pre Teba. Chcem, aby si ich využila na veľké veci. Prajem si, aby Tvoje dlane a prsty hladili. Pohlaď aj seba, zaslúžiš si to. A hlaď aj svojich milovaných. Je to prejav lásky. Nemusíš sa za to hanbiť, miluj, odovzdávaj a rozdávaj lásku a vráti sa Ti v podobe mojich požehnaní tu na zemi alebo aj potom vo večnosti.

Pozri sa na svoje nohy, ktoré Ťa nesú všade tam, kam chceš, aby šli. Sú taktiež vzácnym darom. Preto tancuj, bež, raduj sa zo života a kráčaj všade tam, kde je potrebná Tvoja láska a Tvoja prítomnosť. Bež, kam Ťa srdce volá.

Možno si tá, ktorej až tak dobre neslúžia, či vplyvom zranenia im nie umožnené vykonávať svoju funkciu. Je mi to ľúto, že nemôžeš bežať ako ostatní, že nemôžeš tancovať a kráčať, kam chceš. No môžeš slúžiť ako svedectvo druhým, že aj napriek tomu sa dá žiť krásny život. Tu na zemi možno nemôžeš kráčať, ale v nebi si spoločne raz zatancujeme, budeme utekať po nebeských lúkach. Dôveruj mi, že aj toto môže byť Tvoje požehnanie. Aj skrze Tvoje obmedzenie môžem pôsobiť v Tvojom živote. A podobne ver, že sa za Tvoje uzdravenie modlia ďalší ľudia. Počujem ich úpenlivé modlitby. A na všetkom pracujem. Všetko je tak, ako má byť.

Staraj sa o svoje telo a dušu

A čo Tvoj zovňajšok? Tvoje celé telo? Tvoje boky, prsia, brucho, chrbát… Všetko to, je nádherné. Predstav si, že by ste boli všetky rovnaké. Boli by ste pekné, ale ak sa pozrieš do záhrady plnej kvetov, ani jeden nie je úplne rovnaký ako ten ďalší. Každý kvitne inak, má iný odtieň, počet lupeňov. A tak to má byť. Rozmanitosť a jedinečnosť mám veľmi rád. Staraj sa o svoje telo a dušu. Také, aké je. Pracuj na jeho zdraví, veď si predsa chrámom môjho Ducha. Preto máš v rukách veľkú zodpovednosť. Netrýzni sa hladom ani prílišným prejedaním sa. Jedz toľko, koľko Tvoje telo potrebuje. Veľmi ma bolí, ak si ubližuješ. Aj vtedy na Teba hľadím a veľmi pri tomto pohľade trpím. Keď na mňa vo svojom žiali voláš, som tam. Som tam s Tebou, dívam sa na Teba so všetkou útechou a prežívam tú situáciu s Tebou, ako som to všetko prežíval so svojím Synom, keď bol rozpätý na kríži.

Slzy sú vzácne, všetky ich mám spočítané, tak, ako Tvoje vlasy. Neškoď si, chráň svoju dušu pred hriechom. Keď Ťa nejaký ťaží, pristúp k spovedi. Som tam, pripravený Ti vždy odpustiť, ak úprimne oľutuješ svoje hriechy. Nič a nikto mi v tom nebráni. Ver si! Do všetkého, čo chceš urobiť, ma v modlitbe pozývaj a ja budem s Tebou. Vždy. Nezahadzuj svoju hodnotu, ver si. Byť sebavedomou nie je nič zlé. Je predsa správne poznať svoju nevyčísliteľnú hodnotu.

Ani veľké vody moju lásku voči Tebe neuhasia, ani tvoje hriechy či chyby mi nezabránia, aby som Ťa miloval. Nezabrániš tomu ani Ty sama. Stále som tu pre Teba. Mám otvorenú náruč pripravenú na veľké objatie, ktoré chcem venovať len Tebe. Všetko prehrmí, všetko sa pominie, niektoré udalosti sú len obdobím v živote, ktoré sa skrátka musia udiať, ale to nič nemení na tom, že Ťa bezbreho ľúbim. Budem o Teba bojovať do poslednej chvíle.

P.S. Ak Ti to ešte nikto nepovedal, chcem Ti to teraz povedať ja: milujem Ťa a teším sa, keď sa raz v mojom kráľovstve stretneme.

Tvoj Stvoriteľ

Snímka: pexels.com

Téma+

Najnovší podcast+

Invalid Date

0:00