TOP

Ľudmila Kolesárová: Sme tu len na okamih a tento čas nesmieme premárniť

V neziskovke Dobrý anjel robí deviaty rok, no mnohí ju poznajú aj ako inšpirujúcu blogerku. Získala cenu Slovenka roka i Novinársku cenu. Rada sa stretáva so skromnými ľuďmi a vo svojej práci spája to, čo je blízke jej srdcu – marketing a pomoc ľuďom. O svojej práci i o tom, že si občas neverí, nám porozprávala Ľudmila Kolesárová.

Kto je Ľudmila Kolesárová?

Matka svojich detí, ale tak trošku sa starám aj o iné deti vďaka tomu, že mám to šťastie, že mojou prácou je pomáhať druhým. Som hlavne dobrý anjel a popritom aj blogujem, robím mnoho iných vecí, lebo som niekedy veľmi kreatívna.

 

V čo veríte? Aká je vaša životná filozofia?

Verím v to, že ľudia by si mali navzájom pomáhať a byť k sebe dobrí.

 

NAMIESTO KÁVY KRÍZOVÉ CENTRUM

V Dobrom anjelovi ste ako marketingová manažérka deviaty rok. Kde ste pracovali predtým?

Nastúpila som doň po tom, čo som sa presťahovala z Košíc. Predtým som pracovala v Košiciach v jednej nemeckej spoločnosti a aj v zahraničí.

 

Ako ste sa dostali k Dobrému anjelovi?

Cez ponuku na internete, klasickým konkurzom. Absolvovala som písomné zadanie a neskôr osobný pohovor.

 

V jednom rozhovore ste povedali, že v Dobrom anjelovi spájate svoje dva najväčšie koníčky – marketing a pomoc ľuďom. Mali ste k tomu blízko odjakživa?

Myslím si, že áno. Jedna vec je marketing – kreativita, vymýšľanie inovatívnych vecí, zároveň text a písanie. Už od detstva som niekde niečo čmárala. Vyštudovala som manažment a marketing a aj moja prvá práca bola na marketingovom oddelení v poisťovni. Vo voľnom čase som robila aj copywriterku v reklamnej agentúre popri pobyte v Nemecku. Na materskej som robila aj produktovú manažérku v nemeckej firme, keď sme uvádzali nový produkt na trh. To bolo profesijné a pomoc ľuďom súvisí s výchovou.

Moji rodičia boli veľmi empatickí a láskaví ľudia a vždy nás učili, že nikdy

Pokračovanie článku je dostupné iba pre predplatiteľov

Existujeme takmer výhradne vďaka predplatiteľom. Objednajte si naše predplatné a o už niekoľko sekúnd môžete čítať všetky naše články. Ďakujeme, že nám pomáhate tvoriť hodnotný obsah.


Vytvoriť účet a objednať predplatnéUž mám účet, prihlásiť

Komentáre