Obnovuje sa modlitebné stretnutie ZLOMENÍ na Sliači 

Obnovuje sa modlitebné stretnutie ZLOMENÍ na Sliači 
Po kovidovej odmlke sa znova spúšťa podujatie Zlomení, ktoré pozýva do spoločnej modlitby a chvál. Konať sa bude už 12. júna 2022 o 17:00. Stretnutie sa tiež vracia do pôvodných priestorov, do kultúrneho domu Hron, predtým známeho ako kino Hron.

Modlitebné stretnutie Zlomení je podujatie, ktoré zjednocuje ľudí zo širšieho okolia Sliača a pozýva ich na modlitby a chvály, kde môžu čerpať z Božej prítomnosti pre svoj každodenný život. Vítaní sú ľudia z okolitých farností a spoločenstiev, ale tiež všetci, ktorí sa chcú prísť modliť z ktoréhokoľvek miesta na Slovensku.

„Tieto stretnutia sú pozvánkou do spoločnej modlitby a zlomenosti pred Bohom. Chceme prichádzať pred Jeho tvár s očakávaním na Jeho konanie a zároveň Ho chváliť viac za to, kým je, ako za to, čo robí, vzdávať mu vďaky uprostred požehnania aj kríz, ktorými prechádzame,“ vysvetľuje víziu Zlomených Ivan Petro, člen kapely ESPÉ a tiež člen spoločenstva SP a Godzone projektu.

 

Nie je to len o chválach a hudbe

V modlitbe nás povedie kapela ESPÉ a súčasťou programu je aj povzbudzujúce slovo na určitú tému, ktorú si tentokrát pre nás pripraví Július Slovák. Počas Zlomených prebieha aj spovedná služba a modlitby príhovoru. Pre rodičov, ktorí by chceli prísť aj so svojimi ratolesťami, je pripravený detský kútik, kde bude pre deti pripravený krátky samostatný program. K dispozícii bude aj Godzone shop, kde si môžete zakúpiť duchovnú literatúru a oblečenie s evanjeliovými posolstvami.

 

Obnovuje sa modlitebné stretnutie ZLOMENÍ na Sliači 

 

Ako byť účastný na Zlomených, keď som ďaleko od Sliača?

Zlomení sa konajú v kultúrnom dome Hron (bývalom kine Hron), ktoré sa nachádza približne 10 minút od vlakovej stanice Sliač-kúpele. Vlaky jazdia smer Žilina aj smer Bratislava, takže doprava na toto podujatie je pomerne jednoduchá. Pre všetkých, ktorí sa nemôžu zúčastniť osobne, sa bude modlitebné stretnutie Zlomení vysielať aj online na Facebooku a Youtube Godzone.

Vstup je zdarma. Modlitebné stretnutie Zlomení organizuje spoločenstvo SP a projekt Godzone. Bližšie informácie sú dostupné na facebookovom podujatí: Zlomení – jún 2022.

Projekt Godzone je evanjelizačný projekt, ktorý vznikol v roku 2010 a je zastrešený Združením kresťanských spoločenstiev mládeže. Garantmi projektu sú katolícki kňazi ThDr. PhDr. Ján Buc, PhD., PaedDr. Juraj Ďurnek, SchP, provinciál rehole Piaristov na Slovensku a ThLic. Ondrej Chrvala.

Za Godzone projekt informovala Kristína Vrábová.

 

 

Tlačová správa+

Najnovší podcast+

Invalid Date

0:00

Obchod+