TOP

Peter Podlesný z portálu pre mužov: Ženy, buďte na nás náročné!

Dlhodobo sa venuje mladým ľuďom, pracuje ako tréner. Je zakladateľom pánskeho magazínu muzom.sk, v ktorom však nejde o nahé ženy, ani o adrenalín, ba ani o luxusné hračky, po ktorých chlap túži. Bojuje za charakter, odvahu, silu a disciplínu. A zdôrazňuje, že úlohou muža je chrániť, zabezpečovať, tvoriť a viesť. Peter Podlesný (35).

Nedá mi, aby som nezačal otázkou: Aký muž je Peter Podlesný?

Som úplne obyčajný, takmer 36-ročný chlap, manžel, otec dvoch detí a priateľ dobrej partie mužov. Skutočne sa v mnohom nelíšim od svojho okolia, skôr sa snažím inšpirovať u šikovnejších a obklopovať sa nadšenými ľuďmi. Prečo? Pretože by som chcel jedného dňa vedieť, že som za svojím životom zanechal zmysluplný odkaz pre mojich potomkov, ale aj pre svoje okolie. Aby oheň, ktorý nesiem, nevyhasol.

 

Aký je dokonalý muž a dokonalý otec?

Je to otázka, ktorú dostávam pomerne často a mám jednoduchú odpoveď: Nič také, ako dokonalý muž a otec neexistuje. Existujú iba otcovia a muži, ktorí sú ochotní na sebe pracovať. Takí, ktorí odmietajú pasivitu a prijímajú plnú zodpovednosť za všetko, čo sa v ich životoch deje.

 

Dnes sa opakuje, že máme krízu mužstva. Je to naozaj tak?

Pokračovanie článku je dostupné iba pre predplatiteľov

Existujeme takmer výhradne vďaka predplatiteľom. Objednajte si naše predplatné a o už niekoľko sekúnd môžete čítať všetky naše články. Ďakujeme, že nám pomáhate tvoriť hodnotný obsah.


Vytvoriť účet a objednať predplatnéUž mám účet, prihlásiť

Komentáre