Prečo je nesmierne dôležité, aby išli kresťania 25.mája voliť?

Prečo je nesmierne dôležité, aby išli kresťania 25.mája voliť?
Už túto sobotu si budeme voliť nových zástupcov do Európskeho parlamentu. Prečo je mimoriadne dôležité, aby išli kresťania 25.mája voliť?

IDE O HODNOTY

Voľby do Európskeho parlamentu majú nízku účasť a sú preto o mobilizácii tých voličov, ktorí si jasne stoja za svojimi hodnotami. Buď kresťanskými, alebo úplne opačnými.

MOC JE V NAŠICH RUKÁCH

Ako občania máme v deň volieb v rukách obrovskú moc. Stačí, aby sme s našimi rodinami prišli voliť a dokážeme dostať do europarlamentu ľudí, ktorí sa za nás odvážne a nahlas postavia.

NESMIE NÁS PRESTAŤ BYŤ POČUŤ

Prečo ísť voliť? Pretože je tu úsilie, aby bol hlas kresťanských politikov  v europarlamente utlmený. Už teraz mnohí, čo o sebe tvrdia že sú kresťanskí politici, sa hanbia priznať za svoje hodnoty. Nedovoľme aby utíchol hlas kresťanov v Európe.

 

Prečo je nesmierne dôležité, aby išli kresťania 25.mája voliť?


HLAS REGIÓNOV

Rozhodnutia, ktoré sa dejú na pôde európskeho parlamentu ovplyvňujú to, ako sa žije v jednotlivých regiónoch na Slovensku. Ako sa rozdeľujú dotácie, ako sa zlepšuje doprava, aké pracovné príležitosti vznikajú.

TERAZ ALEBO AŽ O 5 ROKOV, AK VÔBEC….

Ak nepôjdeme voliť 25. mája, do európskej politiky môžeme rozprávať až o 5 rokov. To už však žiaľ, v mnohých témach môže byť neskoro.

NIE JE NÁS MÁLO

Najväčšiu šancu niečo reálne zmeniť máme len vtedy, keď sa spojíme. Anna s Branislavom spravili odvážny krok. Vďaka tomu, že sa spojili na kandidátke Kresťanskej únie, spojili aj hlasy rodín, ktoré môžu dnes voliť spoločne.

DÁ SA TO!

Ako kresťania môžeme mať vplyv. Renomovaná organizácia Vote watch označila Branislava Škripeka za najvplyvnejšieho slovenského europoslanca. Pred pár rokmi získala najvyššie hodnotenie Anna Záborská.


SPOLOČNE TO DOKÁŽEME

Je čas ísť spoločne, odvážne a nahlas za Slovensko. Za život a rodinu, proti chudobe a nespravodlivosti. Váš hlas rozhodne o tom či budeme už o niekoľko rokov žiť v kresťanskej Európe alebo na ňu budeme len spomínať.

 

Viac na krestanskaunia.sk

 

Objednávateľ: Kresťanská únia, Zámocká 30, Bratislava, IČO: 31794319

Dodávateľ: Benemedia s.r.o., Winterova 1752/10, 921 01 Piešťany, IČO: 47225718

 

Slovensko+

Najnovší podcast+

Invalid Date

0:00