Slovensko budú onedlho križovať dvaja moderátori putujúci za pápežom. Čo je to Godzone Race?

Slovensko budú onedlho križovať dvaja moderátori putujúci za pápežom. Čo je to Godzone Race?
Naprieč Slovenskom sa o niekoľko dní spustia nezvyčajné preteky, končiace v dejisku tohtoročnej návštevy pápeža Františka na Slovensku, v Košiciach, organizované projektom Godzone. Preteky potrvajú 5 dní a to od 24.8 do 28.8.2021.
Čo je to G-Race?

Godzone Race alebo skrátene „G-Race“ je novým konceptom modernej púte. Ide o jedinečné  interaktívne preteky organizované projektom Godzone,  v ktorých súperia moderátori Godzone tour, každoročne organizovaného kresťanského evanjelizačného turné, Ivan Petro a Dávid Slavkovský.

Neoddeliteľnou súčasťou jesenného Godzone tour je časť programu, v ktorej moderátori Ivan a Dávid na pódiu pomyselne súťažia. Tento krát sa však súboj bude skutočný a diváci ho budú môcť sledovať naživo.

Obaja moderátori budú niekoľko dní putovať z Českej Republiky cez Slovensko, cez mestá v ktorých sa uskutoční GODZONE TOUR 2021 a popritom plniť mnohé mimoriadne, dobročinné i zábavné úlohy, ktoré ich zavedú až do samotnej perly východu, Košíc, k pápežovi Františkovi.

 

Slovensko budú onedlho križovať dvaja moderátori putujúci za pápežom. Čo je to Godzone Race?

 

„Zmyslom Godzone Race-u je najmä upozorniť na Godzone tour, ktoré pripravujeme v novembri tohto roku a tiež povzbudiť mladých ľudí, aby sa zúčastnili stretnutia s pápežom Františkom, ktorý na svojej septembrovej návšteve navštívi aj Košice. A tiež zábava! Chceme našich divákov zabaviť a stretnúť sa s nimi naživo,“ hovorí Ján Hudáček, jeden z organizátorov Godzone Race.

Zapojiť sa môže každý

Počas svojej cesty nebudú mať súťažiaci žiadnu pomoc. Alebo predsa? Preteky G-Race sa nazývajú interaktívnymi a má to svoj dôvod. Do závodu, sa môžu zapojiť fanúšikovia prostredníctvom webovej stránky  udalosti  race.godzone.sk, na ktorej sa môžu pridať do tímov jedného zo súťažiacich a dokonca zvoliť, čo si moderátori zbalia do svojich cestovných batohov. Registrovaní členovia súťažných tímov môžu Ivanovi Petrovi a Dávidovi Slavkovskému pomôcť plniť každodenné výzvy, získavať pre nich cenné body a tak ich posúvať smerom k cieľovej páske.

Godzone race a celé jeho dianie môžu diváci sledovať na sociálnych sieťach projektu Godzone. Počas celej svojej cesty budú so svojim tímom komunikovať, zdieľať svoje útrapy aj zábavné historky a samozrejme volať o pomoc. Pre fanúšikov, zaregistrovaných v súťažných tímoch, organizátori pripravili dokonca výherné ceny. Všetky pravidlá a podrobnosti súťaže nájdu na stránke race.godzone.sk.

Realizácia projektu Godzone je zastrešená Združením kresťanských spoločenstiev mládeže a Radou pre mládež a univerzity Konferencie biskupov Slovenska v spolupráci so spoločenstvom SP.

 

Slovensko+

Najnovší podcast+

Invalid Date

0:00