TOP

Taký iný adventný kalendár (nielen pre dospelých)

Deťom kupujeme adventný kalendár plný čokolády. Nemal by byť náš advent tiež plný niečoho sladkého? Ponúkame pre vás na každý deň jednu kocku lásky. V každom prípade: z tohto adventného kalendára bude nádherný dar vo vašom srdci pre Narodeného.

  1. december

Začínam sa vydávať na cestu k Betlehemu. Nemôžem niesť to, čo ma ťaží. Ak Izaiáš hovorí o tom, že Boh plní svoje sľuby, aké nesplnené sľuby mám „za ušami“ ja? Urobím zadosť dnes jednému z nich, aj s prídavkom.

 

  1. december

Zaradoval som sa, keď mi povedali, že pôjdem do chrámu… Žalm hovorí jasne. Čo mne bráni každý deň si privstať a ísť na roráty alebo určite každý deň na svätú omšu? Zariadim si to.

 

  1. december

Nesúdiť podľa zdania očí… Izaiáš je niekedy taký priamy! Dám si dnes za úlohu hľadať v každom človeku dobro, aj keď sa to zdá na prvý pohľad nemožné. A ak ho nebudem vidieť… vedieť nájsť, budem mu žehnať bez slovka odsúdenia.

Pokračovanie článku je dostupné iba pre predplatiteľov

Existujeme takmer výhradne vďaka predplatiteľom. Objednajte si naše predplatné a o už niekoľko sekúnd môžete čítať všetky naše články. Ďakujeme, že nám pomáhate tvoriť hodnotný obsah.


Vytvoriť účet a objednať predplatnéUž mám účet, prihlásiť

Komentáre