Už tento víkend sa uskutoční Godzone konferencia 2022. Je určená pre mladú generáciu aj pre rodiny s deťmi

Už tento víkend sa uskutoční Godzone konferencia 2022. Je určená pre mladú generáciu aj pre rodiny s deťmi
Očakávaná Godzone konferencia, modlitebné stretnutie všetkých generácii sa uskutoční už tento víkend 29. a 30.4 2022, v banskobystrickej športovej hale Štiavničky, po dvoch rokoch konečne bez obmedzení!

Téma konferencie: Hlavu hore!, je pozvaním z listu Kolosanom, „Ak ste teda boli spolu s Kristom vzkriesení, hľadajte to, čo je hore, kde Kristus sedí po pravici Boha.”Kol3,1.

Mať „hlavu hore“, mať Kristovu myseľ a nestarostiť sa o veci tohto sveta, je podľa organizátorov odpoveďou na všetky naše otázky a situácie, v ktorých stojíme.

Myšlienky konferencie približuje vo videu aj riaditeľ evanjelizačného projektu Godzone, Július Slovák.

 

Už tento víkend sa uskutoční Godzone konferencia 2022. Je určená pre mladú generáciu aj pre rodiny s deťmi

 

Ako taká konferencia vyzerá?

Godzone konferencia je dvojdňové modlitebno-formačné stretnutie, plné modlitieb chvál za účasti známych worshipových kapiel, príhovorov rečníkov, diskusii, modlitieb, mimo pódiových aktivít, svätej omše, posedení pri dobrej káve a mnohého ďalšieho. Konferencia je snahou o pokračovanie v myšlienkach Godzone tour a vstupovanie do hĺbky Božej prítomnosti spoločenstva veriacich.

Otvorenie ročníka 2022 povedie chválová kapela Timothy, v súhre s Júliusom Slovákom, ktorý bude hovoriť na tému „Myslite na to, čo je hore“. Piatkový večer bude zároveň večerom diskusii, svedectiev a modlitieb. Sobotný program odštartuje zoskupenie Godzone Worship a rečník Marián Lipovský, ktorí budú účastníkov viesť do „Návratu k podstate uctievania“. Svätú omšu bude sláviť redemptorista Jozef Mihok v sprievode kapely Maranatha. Neskôr čaká účastníkov inšpiratívne poobedie s hosťami, príbehmi a hudbou v podobe už tradičnej zábavnej i hĺbavej „Mix session“ a záverečný blok povedie otec Ján Buc v téme „Jednota a bratstvo“ spolu s modlitbami kapely ESPÉ.

 

Prezenčne aj online

Po dvoch rokoch obmedzení sa Godzone konferencia presúva späť do prezenčnej podoby, no organizátori ponechali účastníkom možnosť pripojiť sa k programu aj online. Predpredaj lístkov na podujatie končí už v stredu 27.4.2022. Všetky informácie o možnostiach vstupov, nájdu záujemcovia na stránke podujatia konferencia.godzone.sk

 

Už tento víkend sa uskutoční Godzone konferencia 2022. Je určená pre mladú generáciu aj pre rodiny s deťmi

 

Konferencia aj pre deti

Godzone konferencia je skutočne konferenciou všetkých generácii a už niekoľko rokov je paralelnou súčasťou Godzone konferencie aj tzv. detská konferencia, tento rok v téme Sedem divov neba. Víziou detskej konferencie je zvestovať Božie kráľovstvo aj deťom, upevňovať ich v identite kráľovských detí a prinášať im Božiu blízkosť. Detská konferencia bude prebiehať fyzicky na mieste súbežne s hlavným programom. Prihlasovanie detí prebieha na stránke konferencia.godzone.sk

 

Projekt Godzone je evanjelizačný projekt, ktorý vznikol v roku 2010. Je zastrešený Združením kresťanských spoločenstiev mládeže. Ďalšími garantmi projektu sú katolícki kňazi Ján Buc, Ondrej Chrvala a P. Juraj Ďurnek SchP.

 

Slovensko+

Najnovší podcast+

Invalid Date

0:00