TOP

Vianoce bez stresu!

Ako prežiť Vianoce v radosti a pokoji? Dá sa to vôbec?

Keď vyťahujeme adventný veniec pred Prvou adventnou nedeľou, občas máme pocit, že toto obdobie prípravy je pridlhé a ešte si počkáme, kým sa usadíme pri vianočnom stromčeku. No štyri týždne utečú ako voda a my cítime vôňu kapustnice a vyprážame kapra. A pomedzi to, ako utekajú, zažívame množstvo stresu, nestíhania, nervozity…

Psychológovia sa zhodujú v tom, že predvianočný zhon i Vianoce samotné sú obrovským náporom na našu psychiku. Až si možno neraz vzdychneme: „Nech je už po Vianociach!“

Zaručené návody, ako prežiť Vianoce bez stresu, v radosti a pokoji, čakať nemožno. Ale predsa je tu niekoľko vecí, ktoré nám pomôžu prežiť tie sviatky pokoja a radosti naozaj v pokoji a radosti.

 

NEMUSÍ BYŤ VŠETKO TIP-TOP

Najmä my ženy máme pocit, že ak nebude pred Vianocami uprataný aj ten najzašitejší kútik v našom dome a nenapečieme aspoň zo desať druhov pečiva, ani to nebudú Vianoce.

Chceme mať Vianoce ako v

Pokračovanie článku je dostupné iba pre predplatiteľov

Existujeme takmer výhradne vďaka predplatiteľom. Objednajte si naše predplatné a o už niekoľko sekúnd môžete čítať všetky naše články. Ďakujeme, že nám pomáhate tvoriť hodnotný obsah.


Vytvoriť účet a objednať predplatnéUž mám účet, prihlásiť

Komentáre