Vianočné tipy na knižné darčeky: pre manžela

Vianočné tipy na knižné darčeky: pre manžela
Vianočné tipy na knižné darčeky: pre manžela Richard Vašečka: Muži, milujte svoje manželky

Väčšina mužov si roky láme hlavu hľadaním odpovede na otázku: Čo mám robiť, aby bola moja žena spokojná? Niektorí si hovoria: Milujem ju, a preto chcem, aby bola spokojná! Iní sa o to usilujú, pretože chcú mať sami pokoj: Keď bude spokojná, snáď dá pokoj aj mne! Autor našiel jednoduchú a účinnú odpoveď v Božom slove. A v tejto knihe sa chce o ňu s vami podeliť.

 

Knihu Muži, milujte svoje manželky si môžete zakúpiť tu.

 

 

Vianočné tipy na knižné darčeky: pre manžela Elias Vella, Martin Ližičiar: Diabol sa nás bojí

Páter Elias Vella pochádza z Malty, no domovom mu je celý svet. Známy exorcista hovorí v knihe otvorene o svojej životnej ceste, vlastných bolestiach i radostiach a ponúka praktické rady: o modlitbe, manželstve, o boji proti diablovi. Jeho dlhoročné skúsenosti sú vzácne a rady láskavé – ako upokojujúce náplasti na boľavé duše.

 

Knihu Diabol sa nás bojí si môžete zakúpiť tu.

 

 

 

Vianočné tipy na knižné darčeky: pre manžela Stasi a John Eldredge: Láska a vojna

Láska a vojna nie je kniha o ideálnom manželstve. John a Stasi Eldredgovci odhaľujú mnohé z vlastných zlyhaní a bolestných hľadaní, pričom ukazujú, ako ich poznanie „sme na to spolu“ viedlo k radosti z ich manželského života. Hovorí veľmi jasne a otvorene o ľúbostnom príbehu, ktorý sa odohráva uprostred vojny. Je to príbeh každého manželstva.

 

Knihu Láska a vojna si môžete zakúpiť tu.

 

Vianočné tipy na knižné darčeky: pre manžela C. S. Lewis: Veľký rozvod

C. S. Lewis nás pozýva na výlet do Neba a Pekla. Používa svoj rozprávačský talent, aby nám podal alegorický príbeh o ceste autobusom, ktorý premáva medzi Peklom a Nebom. Nemôžeme si brať všetku svoju batožinu na všetky cesty. Dokonca aj naša pravá ruka alebo pravé oko môžu byť z tých vecí, čo budeme musieť na niektorej ceste zanechať.

 

Knihu Veľký rozvod si môžete zakúpiť tu.

 

 

Vybrala: Miroslava Šišková

Názory+

Najnovší podcast+

Invalid Date

0:00

Obchod+