Webinár Plánuj prirodzene už čoskoro!

Webinár Plánuj prirodzene už čoskoro!
Levice, 4. 5. 2022 – Centrum konkrétnej pomoci Femina pozýva dňa 13.5.2022 o 20.30 hod na webinár o Prirodzených metódach plánovaného rodičovstva. Záujemci sa môžu prihlásiť na e-mailovej adrese: [email protected]. Webinár je súčasťou projektu Plánuj prirodzene.

Cieľom je vytvoriť bezpečný priestor, v ktorom je možné bez obáv položiť otázky, ktoré trápia manželov v oblasti žitia PPR a ich manželského intímneho života a to cez anonymný formulár, ktorý bude zaslaný spolu s linkom.  K dispozícii budú odborníci na jednotlivé metódy plánovania rodičovstva. Konkrétne: o. Peter Jakub: gréckokatolícky kňaz, bioetik a lektor  Billingsovej ovulačnej metódy,  Mária Schindlerová:  lektorka Symptotermálnej metódy a morálny teológ Ján Viglaš.

 

Webinár Plánuj prirodzene už čoskoro!

 

“Teší nás, že sa nám podarilo spojiť odborníkov na prirodzené metódy a kňazov, ktorí budú odpovedať na položené otázky. Webinár bude pre prihlásených a pozývame naň manželov, ale aj kňazov, ktorí sa chcú dozvedieť čím manželia žijú. Preto prosíme záujemcov, aby sa nám nahlásili vopred – ideálne do 10. 5. 2022,” na záver upresňuje za organizátorov Anna Siekelová, riaditeľka Centra konkrétnej pomoci Femina.

 

 

 

Slovensko+

Najnovší podcast+

Invalid Date

0:00