Zažime OPÄŤ rozžiarené Vianoce!

Zažime OPÄŤ rozžiarené Vianoce!
Laura, združenie mladých pripravuje tradičný projekt adventných zamyslení pod názvom Projekt Vianoce! Každý deň bude uverejňovať zamyslenia mladých nad evanjeliom.

Slovo OPÄŤ tentokrát znamená: už po 10. krát! Mladí dobrovoľníci pracujú na obľúbenom projekte, aby opäť priniesli krátku meditáciu nad evanjeliom, ako aj podnety na zahĺbenie sa alebo úlohy do každodenného dňa a tak potvrdili výnimočnosť a dôležitosť modlitby v adventnom období.

“Občas mám v tom predvianočnom zhone problém zastaviť a zamýšľať sa nad svojím životom. Projekt Vianoce! je výbornou príležitosťou stíchnuť, zamyslieť sa a správne sa pripraviť na krásne vianočné obdobie, na ktoré sa každý rok tak veľmi tešíme.” hovorí Anna, fanúšička projektu.

Projekt si kladie za cieľ pomáhať čitateľom pri budovaní duchovného vzťahu s Bohom prostredníctvom modlitby a Svätého Písma a pripraviť sa tak na pokojné prežívanie vianočných sviatkov.

 

Zažime OPÄŤ rozžiarené Vianoce!

 

“Každým rokom záujem o tento projekt rastie, preto sme sa aj tento rok – už desiatykrát – rozhodli, že v tomto veľmi populárnom projekte budeme pokračovať. Pokračovať v ňom môžeme vďaka pomoci mladých dobrovoľníkov, ktorí aj tento rok obetovali trochu času – zastavili sa – a prostredníctvom Ducha Svätého, chcú niečo posunúť aj druhým. Som veľmi rád, že môžem byť opäť súčasťou tohto projetku.“ hovorí Jozef organizátor projektu.

Projekt Vianoce! uverejní prvé zamyslenie už 24.11. na nedeľu Krista Kráľa. Zamyslenia budú pribúdať potom každý deň od prvej adventnej nedele až do 26.12. Čitatelia nás nájdu na Facebooku pod názvom projektu alebo na našej domovskej stránke laura-mladez.sk, tiež aj na Instagrame pod názvom lauramladez. V spolupráci v Rádiom Mária sme tieto zamyslenia pripravili aj na rozhlasové vysielanie.

Slovensko+

Najnovší podcast+

Invalid Date

0:00