Ženská Godzone konferencia STOPY spojila viac ako 1400 žien z celého Slovenska i Českej republiky!

Ženská Godzone konferencia STOPY spojila viac ako 1400 žien z celého Slovenska i Českej republiky!

Uplynulý víkend priniesol online stretnutie žien, organizované projektom Godzone, vo forme ženskej konferencie s názvom Nespútaná s účasťou viac než 1400 registrovaných žien.

Témou ôsmej ženskej konferencie Nespútaná boli stopy. Odtlačky, ktoré v ľuďoch zanecháva život, tie, ktoré zanechávajú za sebou oni sami, ale aj tie, ktoré v nás zanechal Ježiš Kristus. Ženy sa snažili zbavovať nesprávnych pohľadov a ideálov, ktoré im bránia do vstupovania plnosti potenciálu a zámerov, ktorý s nimi má Boh, ten jediný, ktorý je pravda sama.

Ako to na konferencii vyzeralo?

Program konferencie bol rozdelený do troch tematických blokov s názvami: Hmla, Stretnutie a Dotyk. Piatkový blok otvorila kapela Espé pod vedením žien zo spoločenstva SP, Kataríny Višňovskej, Terezy Kmotorkovej a Lucie Launerovej.

Slovom na tému „Teraz vidíme len nejasne“ sa k ženám prihovorila Lenka Jamborová, ktorá je vedúcou modlitebnej služby v Spoločenstve Martindom v Bratislave, nasledovala adorácia a svätá omša celebrovaná otcom Jánom Bucom a sprevádzaná chválovou dvojicou Janou Zubajovou a Dášou Žabenskou.

Sobotný program otvorila prvá z diskusii, moderovaná Maruškou Grexovou, na tému Ideály, v ktorých som sa snažila žiť. Ďalej program poviedli rečníčky Zuzana Venglíková, psychologička Kateřina Lachmanová a Lenka Slavkovská. Modlitby chvál viedli tiež kapela Martindom Worship a Maranatha, pod vedením Lenky Bednárovej. Výrazným bodom programu bola poobedná diskusia s Michaelou Paštrnákovou, ktorá hovorila s hostkami, profesionálnou tanečnicou divadla SND, Ivanou Antolovou a Soňou Leitnerovou, ktorá sa podelila o svoj silný a inšpiratívny životný príbeh.

Všetky bloky boli sprevádzané umeleckým otvorením cez básne z tvorby Lucie Launerovej a doprovodom hudby Mariána Púčika.

 

Ženská Godzone konferencia STOPY spojila viac ako 1400 žien z celého Slovenska i Českej republiky!

 

-„Ďakujem za skvele zorganizovanú konferenciu, predpoludňajšia diskusia a slovo Zuzky Venglíkovej ku mne naozaj prehovorili. Pomohlo mi to pochopiť, že som krásna a hodnotná taká som, ako som bola Bohom stvorená, bez ohľadu na to čo si o mne myslia ľudia a aké sú ideály sveta. Ďakujem.“

Mária

 

-„Ste skvelí, vďaka Bohu za vás, za požehnanie a milosť tejto konferencie. Pri mnohých slovách, ktoré odzneli som plakala. Ďakujem za povzbudenie“

Nikol

 

Milé ženy, nie, chcem napísať žienky.  Vďaka vám za úprimnosť, myslím, že hovoríte za veľa, veľa žien. A ste odvážne, práve preto, že takto nesiete svoju kožu “na trh” . Vďaka Bohu za to čo pre nás robí aj cez vás. Vďaka za všetky milosti, žehnám vám.“

Iveta

 

-„Vďaka za pani Lachmannovú, neuveriteľná múdrosť a životná skúsenosť z nej ide! Už sa teším, keď si budem môcť jej prednášku vypočuť ešte raz. Nech ju Boh žehná!

Martina

 

Ženská konferencia prebiehala on-line, ale organizátori mysleli aj na tie ženy, ktoré z nejakého dôvodu konferenciu nemohli sledovať naživo. Vstup do archívu konferencie je stále možné si zakúpiť na stopy.godzone.sk, kde bude sprístupnený do 13.2.2022 Neskôr bude pre zakúpenie dostupný na stránke godzoneshop.sk

Ženská konferencia bola organizovaná evanjelizačným projektom Godzone.

 

Slovensko+

Najnovší podcast+

Invalid Date

0:00