Ženská konferencia NESPÚTANÁ – ESENCIA už tento víkend!

Ženská konferencia NESPÚTANÁ – ESENCIA už tento víkend!
Projekt Godzone avizoval šiesty ročník ženskej konferencie už v septembri 2020, avšak kvôli zhoršujúcej sa pandemickej situácii na Slovensku, boli organizátori nútení konferenciu preložiť. Dočkali sme sa však! Konferencia s podnázvom Esencia sa uskutoční už tento víkend!

Ženská konferencia je unikátnym podujatím, ktoré vytvára miesto stretnutia žien z rôznych kútov Slovenska a Česka. Tento rok sa však konferencia uskutoční výlučne v on-line priestore, a preto sa jej môžu zúčastniť ženy skutočne z ktoréhokoľvek kúta sveta. Program konferencie prebehne 19-20.2.2021, záujemkyne sa môžu prihlásiť na stránke nesputana.godzone.sk.

Názov tohtoročnej témy je Esencia. Jej posolstvo nesie myšlienku o tom, že každá žena je vzácna a špeciálna presne tak, ako bola stvorená. Esencia, ktorá predstavuje výťažok so špecifickou vôňou alebo chuťou je tak obrazom každej ženy. Túto myšlienku rozvíja aj nové promo video, ktoré sa snaží poukázať na všetky úlohy, ktoré žena v živote zastáva a často sa snaží napĺňať všetky kritéria dokonalosti tohto sveta. Keď však nájde samú seba – „svoju výnimočnosť“ – prichádza sloboda.

 

Ženská konferencia NESPÚTANÁ – ESENCIA už tento víkend!

 

Zaži to

Záujemkyne sa môžu tešiť aj na výborné obsadenie hostí v programe na ženskej konferencii. Hlavnými rečníčkami konferencie budú: Mária Škovierová, ktorá vedie modlitebný dom Elaoin v Bratislave, Zuzana Petrová, povolaním učiteľka, ktorá je teraz na plný úväzok na materskej a tiež Lucia Kuková, vyštudovaná zdravotná sestra a mama na materskej zo spoločenstva SP. Účastníčky svojimi slovami prevedú zo Záhrady, cez Púšť až do Oázy, pričom tieto miesta predstavujú názvy prednáškových blokov. Modlitby počas konferencie povedie chválový tím spoločenstva SP, kapela F6, ESPÉ a Jedno.tu – zoskupenie umelcov, ktoré bude sprevádzať sobotnú svätú omšu. Súčasťou programu bude tiež blok s názvom Inšpiruj sa – diskusia s hostkami Mirkou Čulagovou a Klárou Neslušanovou.

 

Do kedy je možné kúpiť vstupenky?

Záujemkyne si môžu zakúpiť vstupenky do začiatku programu a dokonca aj v jeho priebehu – vždy 15 minút pred začiatkom jednotlivých blokov. Organizátori však upozorňujú, že je potrebné dodržať uvedený čas, pretože v prípade meškania sa daný blok programu nebude dať pozrieť hneď. Preto odporúčajú zakúpenie vstupenky ešte pred začiatkom celej konferencie, aby bol zážitok z konferencie skutočne nerušený. Online vstupenku na konferenciu nájdete na stránke: nesputana.godzone.sk

 

Ženská konferencia NESPÚTANÁ – ESENCIA už tento víkend!

 

Záznam z konferencie 7 dní v archíve

V prípade, že sa účastníčky nemôžu pripojiť na livestream konferenciu naživo a majú zakúpený lístok alebo jeho kúpu stále zvažujú, organizátori majú riešenie. Ženská konferencia bude dostupná 7 DNÍ V ARCHÍVE pre ženy, ktoré si vstupenku zakúpia vopred alebo počas programu. Samozrejme, pre účastníčky, ktoré si budú chcieť pozrieť programové bloky ešte raz, bude konferencia v archíve tiež dostupná 7 dní.

Ak stále váhate, či sa konferencie zúčastniť, v krátkom zostrihovom videu nájdete, ako vyzeral minulý ročník ženskej konferencie.

Myšlienka spomínanej ženskej konferencie vznikla v spoločenstve SP (Silné posolstvo), ktoré pôsobí na Sliači a vychádza z neho služba projektu Godzone. Na tvorbe konferencie sa podieľali dievčatá, ženy a matky, ktoré ju z lokálneho stretnutia postupne pretransformovali do celoslovenskej konferencie s účasťou približne 500 žien. Štvrtý ročník priniesol názov Nespútaná, ktorý zostal jeho súčasťou aj nasledujúce dva roky.

 

Slovensko+

Najnovší podcast+

Invalid Date

0:00