Godzone pozýva odštartovať leto na Worship Nights

Godzone pozýva odštartovať leto na Worship Nights

Začína leto, celé Stvorenie krásou oslavuje svojho Stvoriteľa a Godzone skrze open air modlitebné stretnutia Worship Nights nezaostáva.

„Túžime, aby tá pravá podstata chvály bola naozaj v tom, že chválime Boha za to, čo je ešte viac ako za to, čo koná. A preto sa chceme stretnúť.“ hovorí Július Slovák, riaditeľ projektu Godzone a líder kapely Espé, ktorá bude súčasťou Worship Nights. Boží ľud je pozvaný ku chválam a vyznávaniu, že Ježiš je náš Pán, pričom spojiť sa v modlitbe môžme tento rok v troch mestách.

Godzone Worship Nights sa môžete zúčastniť v Košiciach v Parku Komenského (piatok 23. júna), v Bratislave na Tyršovom nábreží (piatok 30. júna) a nakoniec na Sliači  v areáli kúpeľov (nedeľa 2. júla). Program všetkých stretnutí začne v tom istom čase o 19:00.

Okrem spomínanej kapely Espé budú modlitbami chvál návštevníkov sprevádzať Martin Mitro, Katarína Jurová, Krištof Letko a Jakub Slaninka. Načerpať z povzbudivého slova budú účastníci môcť vďaka Michalovi Irsákovi (Košice), kazateľovi Michalovi Kevickému (Bratislava) a pastorovi Vladovi Žákovi (Sliač).

K podujatiu pripravil Godzone projekt aj novú pieseň s názvom TVOJ:

Keďže Godzone má túžbu prinášať evanjelium každému, vstup na Worship Nights je zdarma. Všetky detailné informácie nájdete na stránke worship.godzone.sk.

Tlačová správa+

Najnovší podcast+

Invalid Date

0:00