K:MUSIC prichádza s novým chválovým albumom

K:MUSIC prichádza s novým chválovým albumom
Hudobná služba K:MUSIC, ktorá pôsobí v rámci katolíckej komunity Koinonia Ján Krstiteľ, sa opäť púšťa do nahrávania nového albumu vlastných chválových piesní, ktoré boli inšpirované vo chvíľach osobnej a spoločnej modlitby.
Jeho vydanie je možné podporiť prostredníctvom platformy StartLab.sk.

Foto: Archív KJK

Hudobnej službe K:MUSIC nejde len o samotnú hudbu, ale chce odpovedať na konkrétne povolanie, slúžiť svojimi darmi a talentami Bohu a prinášať tak Jeho prítomnosť do životov ľudí.
Nový album nesie názov podľa pilotnej piesne DÔVERUJEM TI, ku ktorej bol natočený už aj videoklip, ktorý je možné nájsť na Youtube. Album bude obsahovať chválové piesne, ktoré zložili samotní členovia.

“Myšlienka nového albumu sa zrodila veľmi spontánne.
V tomto období, ktoré je poznačené neistotou a strachom, sme cítili volanie k tomu, aby sme našimi vlastnými piesňami povzbudili ľudí a skrze ne im priniesli novú nádej a radosť, “ približuje túžbu vydať nový album Michal Irsák, člen hudobnej služby.

Nové CD bude v poradí piaty štúdiový album od K:MUSIC a uzrieť svetlo sveta by malo v auguste 2021. Projekt môžete podporiť na www.startlab.sk, kde si môžete ku vašej pomoci vybrať aj konkrétnu odmenu.

Koinonia Ján Krstiteľ je katolícka komunita, ktorá na Slovensku pôsobí aktívne už viac ako 25 rokov. Na Slovensku má tri centrá a aktívne sa venuje dielu novej evanjelizácie.

Informovala: Eva Kovalčíková, Koinonia Ján Krstiteľ

 

Slovensko+

Najnovší podcast+

Invalid Date

0:00

Obchod+