TOP

Martindom Worship nahráva chválové live CD

Chválový tím Martindom Worship, hudobné teleso, ktoré funguje v rámci Spoločenstva pri Dóme sv. Martina (skrátene Martindom), sa po rokoch aktívneho hrania a tvorby pôvodných chválových piesní chystá nahrať svoje prvé slovenské LIVE CD. Podporiť jeho vydanie a zároveň získať nové CD je možné prostredníctvom platformy StartLab.sk.

Na pripravovanom CD bude 11 pôvodných skladieb autoriek Evy Hreškovej a Martiny Belejovej, ktoré spolu s Michalom Steinerom vedú zoskupenie Martindom Worship. Nahrávanie sa uskutoční naživo za prítomnosti ďalších členov spoločenstva Martindom. Medzi skladbami budú niektoré už známe, ako Srdce dokorán, Nechám sa viesť, Pri Tebe, Ježiš, ale aj nové skladby – Jediný skutočný Kráľ, Najkrajší z ľudských synov či Ranené dlane a ďalšie. Počas nahrávania by malo vzniknúť aj niekoľko videoklipov, ktoré budú následne voľne dostupné online.

 

„Chceme sa podeliť o to, čo sme dostali. Veríme, že aj toto CD môže ľudí inšpirovať v duchovnom živote a vovádzať do hĺbky Božieho srdca,“ vysvetľuje myšlienku CD Eva Hrešková a dodáva: „Chceme pozdvihnúť hudobné prevedenie našich piesní a dotiahnuť nápady, ktoré sa nakopili za posledné roky.“

 

Hotové CD by malo byť uvedené do života na konferencii Meč Ducha, ktorú spoločenstvo Martindom organizuje začiatkom októbra 2020. Ak máte záujem podporiť tento projekt, všetky informácie nájdete na stránkach martindom.sk alebo startlab.sk.

 

Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina (Martindom) je katolícke laické spoločenstvo aktívne už 28 rokov. Vedúcim spoločenstva je Mário Tomášik a duchovným formátorom spoločenstva je bratislavský pomocný biskup Mons. Jozef Haľko. Martindom organizuje každú stredu otvorené modlitbové stretnutia Streda na Rožňavskej 17 v Bratislave. Hlavnou časťou stretnutí je spoločná modlitba chvál, ktorú zastrešuje tím Martindom Worship.

 

 Komentáre