Na Godzone konferencii 2023 vystúpi aj apoštolský nuncius Mons. Nicola Girasoli

Na Godzone konferencii 2023 vystúpi aj apoštolský nuncius Mons. Nicola Girasoli
Tohtoročná, už jedenásta Godzone konferencia sa uskutoční 5. – 6. mája 2023 v Športovej hale Dukla v Banskej Bystrici. Hlavným hosťom bude jedna z najvýraznejších katolíckych líderiek našej generácie, Mary Healy (USA).

Godzone konferencia je dvojdňové modlitebno-formačné stretnutie, ktoré je určené nielen pre mladých ľudí, ale môže osloviť všetky generácie. Účastníci sa môžu tešiť na chvály, svätú omšu, známe kapely a rečníkov, diskusie, modlitby, mimo pódiové aktivity a mnoho ďalšieho. Konferencia pokračuje v myšlienkach Godzone tour, jej cieľom je spolu sa modliť, rásť vo viere a vstúpiť do hĺbky Božej prítomnosti.

„Konferenciu organizujeme s jedinou túžbou a jediným cieľom, a to zažiť obnovenie v Duchu Svätom, zažiť obnovenie ľudských životov a vášne pre Ježiša Krista,“ hovorí Ivan Petro z projektu Godzone.

 

Účinkujúci

Na konferencii účastníci zažijú skvelú rodinnú atmosférou s kresťanskými kapelami, ako napríklad Piar music, Espé, Tow Meot, Puer Dei, Marana Tha či interpretmi, ako Jana Zubajová, Martin Mitro a Katarína Jurová. Okrem kresťanskej a chválovej hudby si môžu účastníci vypočuť známych rečníkov zo Slovenska i zahraničia.

Hlavným hosťom Godzone konferencie 2023 bude Mary Healy (USA), jedna z najvýraznejších katolíckych líderiek našej generácie. Mary Healy je profesorka biblistiky, autorka kníh a rečníčka. Pôsobí v niekoľkých pápežských komisiách a je zodpovednou editorkou komentárov k Svätému Písmu. Často a rada prednáša o Biblii, charizmatickej obnove či duchovných daroch.

Ďalším významným hosťom Godzone konferencie bude apoštolský nuncius Mons. Nicola Girasoli. Medzi rečníkmi sa objavia aj známe slovenské mená, ako Ján Buc, Miroslav Tóth, Július Slovák či Ondrej Chrvala.

Na Godzone konferencii 2023 vystúpi aj apoštolský nuncius Mons. Nicola Girasoli

 

Detská konferencia

Aj tento rok organizátori mysleli na detský program a ako súčasť konferencie organizujú aj Detskú konferenciu, ktorej sa môžu zúčastniť deti od 6 do 12 rokov. Jej úlohou je deťom priblížiť Boha hravou formou pomocou divadla, detských chvál, súťaží či pútavých príbehov.

Vstupenky

Vstupenky sa dajú zakúpiť v predpredaji na konferencia.godzone.sk alebo aj na mieste. Pre všetkých, ktorí sa chcú zúčastniť konferencie,  ale nemôžu si to finančne dovoliť, je tu kampaň PBS, čo znamená pomôž blížnemu svojmu. V rámci tejto kampane sa môžu prihlásiť účastníci, ktorí si nemôžu vstupenku dovoliť, a zároveň darcovia, ktorí chcú takto niekoho iného požehnať.

Viac informácii je dostupných na stránke konferencia.godzone.sk.

Godzone konferencia je organizovaná projektom Godzone, ktorý je zastrešený Združením kresťanských spoločenstiev mládeže. Garantmi projektu sú katolícki kňazi: ThDr. PhDr. Ján Buc, PhD., ThLic. Ondrej Chrvala a Mgr. Dominik Markoš.

Za projekt Godzone informovala Kristína Vrábová.

Tlačová správa+

Najnovší podcast+

Invalid Date

0:00