Noví Zlomení s kapelou ESPÉ už túto nedeľu

Noví Zlomení s kapelou ESPÉ už túto nedeľu
Projekt Godzone a Spoločenstvo SP vás pozývajú na modlitebné stretnutie s názvom “Zlomení“, ktoré sa uskutoční už túto nedeľu, 30. augusta, o 17:00. Podujatie sa presúva do nových priestorov, do kina Hviezda v Kúpeľoch Sliač.

Modlitebné stretnutie Zlomení je otvoreným stretnutím, ktoré navštevujú ľudia zo širokého regiónu. Chce povzbudiť každého, kto túži kráčať s Bohom, potrebuje načerpať a ísť vo vzťahu s Ním ďalej. „Tešíme sa, že sa po pol roku opäť fyzicky stretneme s ľuďmi na spoločných chválach. Aj táto doba nám pripomína, že je dôležité byť neustále zameraný na Ježiša a na to, na čom skutočne záleží,“ hovorí Lukáš Valach, člen spoločenstva SP a projektu Godzone. „Pre ľudí, ktorí sa nezúčastnia fyzicky, budeme Zlomených naživo vysielať na Youtube a Facebooku projektu Godzone, rovnako ako to bolo pri modlitbách – Pod ochranou Najvyššieho.“

 

Modlitby na mieste povedie kapela ESPÉ. Okrem chvál a prednášky bude na podujatí dostupná aj spovedná služba a modlitby príhovoru. Pre každého bude tiež pripravený bezplatný magazín spoločenstva SP. Pri realizácii podujatia budú dodržané všetky aktuálne hygienické nariadenia – obmedzená kapacita, povinné rúška a dezinfekcia pri vstupe.

Vstup na Zlomených je zdarma. Všetky ďalšie informácie o modlitebnom stretnutí nájdete na stránke: zlomeni.godzone.sk.

 

 

Slovensko+

Najnovší podcast+

Invalid Date

0:00