TOP

Sme späť

Prešlo niekoľko týždňov, ktoré skončili úplne inak, ako sme si ich predstavovali. Museli sme meniť plány a celé načasovanie.

S programátorom, ktorý mal zachrániť svoju prácu, sme sa museli rozlúčiť. Takto pred mesiacom. Z troch záchranných mesiacov ostal iba jeden jediný. Nevedeli sme, či to zvládneme a či to stihneme. Nemohli sme nájsť človeka, ale podarilo sa. A sme späť. Prvého augusta sa môžeme znova stretávať na doméne www.slovoplus.sk. Web sme prerobili a prispôsobili nielen pre nové rubriky, ale aj pre noviny, ktoré vyrábame.

Chýbajú nám ešte dva týždne, aby sme celé dielo dokončili. Prosíme o 14 dní zhovievavosti. Robíme ďalej na tom, aby ste sa mohli prihlásiť do svojho konta, v ktorom nájdete okrem internetového predplatného aj predplatné novín a všetko si budete môcť manažovať úplne sami. Pohodlne a jednoducho.

Sme späť. Aby sme napĺňali to, čo sme si pred takmer piatimi rokmi predsavzali: prinášať poctivé čítanie a poctivé evanjelium. Ďakujeme, že máte s nami trpezlivosť a ďakujeme, že nás podporujete. Ďakujeme, že nám dáte ešte priestor vychytať chyby v tejto demo verzii nášho webu.

Sme späť. Pred nami sú lepšie veci, ako za nami (ako prezrádza Lewis). Postupne vám tie nové a dobré veci budeme predstavovať.

Za celú redakciu
Martin Ližičiar, šéfredaktorKomentáre