Už zajtra začína jedinečná ženská konferencia Nespútaná

Už zajtra začína jedinečná ženská konferencia Nespútaná
Už zajtra sa uskutoční v Banskej Bystrici Ženská konferencia Nespútaná 2020 s názvom Esencia. Hoci fyzická kapacita je už naplnená, dobrou správou je, že záujemkyne sa môžu stále prihlásiť a zažiť konferenciu prvýkrát aj ONLINE. Konferencia venovaná špeciálne ženám začne piatok o 18.00 hod. a bude prebiehať do soboty večera.
Program, ktorý sa oplatí zažiť

Program ženskej konferencie ponúka kvalitné obsadenie hostí, ktorých sa určite oplatí počuť.

Mária Škovierová, Zuzana Petrová a Lucia Kuková sú hlavné rečníčky konferencie. Účastníčky svojimi slovami prevedú zo Záhrady, cez Púšť až do Oázy, pričom tieto miesta predstavujú názvy prednáškových blokov. Modlitby počas konferencie povedú kapely BBC Worship, F6, ESPÉ a Jedno.tu – zoskupenie umelcov, ktoré bude sprevádzať sobotnú svätú omšu. Súčasťou programu bude tiež blok s názvom Inšpiruj sa – diskusia s hostkami Mirkou Čulagovou a Klárou Neslušanovou. Dobrá káva, priestor na rozhovory či nákupy je spojenie vecí, ktoré na ženskej konferencii nebude chýbať ani tento rok. Účastníčky si môžu nakúpiť v „sekáči“, kde nájdu nosené, ale zachovalé kúsky oblečenia za symbolickú sumu.

 

Už zajtra začína jedinečná ženská konferencia Nespútaná

 

Do kedy je možné kúpiť vstupenky?

Záujemkyne si môžu zakúpiť vstupenky do začiatku programu a dokonca aj v jeho priebehu – vždy 15 minút pred začiatkom jednotlivých blokov. Organizátori však upozorňujú, že je potrebné dodržať uvedený čas, pretože v prípade meškania sa daný blok programu nebude dať pozrieť hneď. Preto odporúčajú zakúpenie vstupenky ešte pred začiatkom celej konferencie, aby bol zážitok z konferencie skutočne nerušený. Online vstupenku na konferenciu nájdete na stránke: nesputana.godzone.sk

 

Už zajtra začína jedinečná ženská konferencia Nespútaná

 

Záznam z konferencie 7 dní v archíve

V prípade, že účastníčky nemôžu zažiť konferenciu naživo a majú zakúpený lístok alebo jeho kúpu stále zvažujú, organizátori majú riešenie. Ženská konferencia bude dostupná 7 DNÍ V ARCHÍVE pre ženy, ktoré si vstupenku zakúpia vopred alebo počas programu. Samozrejme pre účastníčky, ktoré si budú chcieť pozrieť programové bloky ešte raz, bude konferencia v archíve tiež dostupná 7 dní.

 

Ak stále váhate, či sa konferencie zúčastniť, v krátkom zostrihovom videu nájdete, ako vyzeral minulý ročník ženskej konferencie.

 

Slovensko+

Najnovší podcast+

Invalid Date

0:00