TOP

Vyjdi s talentom od Boha do ulíc!

Verní surfovači sociálnych sietí museli určite prevrátiť oči, keď zbadali ďalšiu „kreatívnu“ skupinu. Ale predsa len táto je taká iná – ponúka jasné zázemie v Bohu a smerovanie k nemu. A… nie všetko je tu na predaj. Monika Činčarová Sentivániová (31) o tom vie viac.

Skupín na Facebooku je už more. Táto však zaujme mottom o vzácnosti talentu, ktorý netreba premrhať… Prečo taký úvod?

Každý z nás je obdarený nejakým talentom, niečím, čo ak bude rozvíjať a starať sa o to, prinesie svoju úrodu v pravý čas. Poznám ženy, ktoré, hoci krásne spievajú či maľujú, nie sú si vedomé toho, že toto je skutočne talent od Boha. Neuvedomujú si, že ho majú rozvíjať a vôbec sa nemusia báť vyjsť so svojím talentom do ulíc. Preto sa aj takéto motto stalo nosným pre túto skupinu.

 

Podľa nadpisu to nie je typická handmade skupina. Aké talenty sa tam doteraz objavili?

Úplne rôznorodé. Sú tam ženy, ktoré šijú, háčkujú, vyšívajú…, ktoré vypaľujú texty či obrázky na drevo, robia šperky, tabule s citátmi zo Svätého písma, fotoalbumy… A keď sa mi niekedy zdá, že tam je už všetko, zrazu sa pridá do skupiny niekto, kto príde s niečím, čo tu ešte nebolo.

 

Osobitné sú silné portréty a zamyslenia, ktoré tam niektoré žienky dávajú…

A presne to krásne dotvára kontext celej stránky. Texty písané vo viere a v nádeji akoby prepájali

Pokračovanie článku je dostupné iba pre predplatiteľov

Existujeme takmer výhradne vďaka predplatiteľom. Objednajte si naše predplatné a o už niekoľko sekúnd môžete čítať všetky naše články. Ďakujeme, že nám pomáhate tvoriť hodnotný obsah.


Objednať predplatné Už mám účet, prihlásiť


Komentáre