Ženská konferencia Nespútaná 2020 bude tento rok fyzicky aj online

Ženská konferencia Nespútaná 2020 bude tento rok fyzicky aj online
Projekt Godzone pozýva na Ženskú konferenciu Nespútaná 2020, ktorá vytvára miesto stretnutia žien z rôznych kútov Slovenska a Česka. Uskutoční sa už šiestykrát v poradí a novinkou je, že okrem fyzického podujatia sa uskutoční aj ONLINE. 11. a 12. septembra bude dejiskom konferencie opäť Banská Bystrica a záujemkyne sa môžu prihlásiť na stránke: nesputana.godzone.sk.

Názov tohtoročnej témy je Esencia. Jej posolstvo nesie myšlienku o tom, že každá žena je vzácna a špeciálna presne tak, ako bola stvorená. Esencia, ktorá predstavuje výťažok so špecifickou vôňou alebo chuťou je tak obrazom každej ženy. Túto myšlienku rozvíja aj nové promo video, ktoré sa snaží poukázať na všetky úlohy, ktoré žena v živote zastáva a často sa snaží napĺňať všetky kritéria dokonalosti tohto sveta. Keď však nájde samú seba – „svoju výnimočnosť“ – prichádza sloboda.

 

Ženská konferencia Nespútaná 2020 bude tento rok fyzicky aj online

 

Záujemkyne sa môžu tešiť aj na výborné obsadenie hostí v programe na ženskej konferencii. Súčasťou bude Mária Škovierová, ktorá vedie modlitebný dom Elaoin v Bratislave, ale aj Zuzana Petrová, povolaním učiteľka, ktorá je teraz na plný úväzok na materskej a tiež Lucia Kuková, vyštudovaná zdravotná sestra a mama na materskej zo spoločenstva SP. Hudobným hosťom konferencie bude kapela ESPÉ, ku ktorej postupne pribudnú ďalší hostia.

 

Vzhľadom na vydané protipandemické opatrenia k živým podujatiam, organizátori pozývajú ženy, aby sa čím skôr prihlásili, ak chcú konferenciu zažiť naživo, pretože kvôli opatreniam je kapacita znížená len na 250 ľudí. Všetky dôležité informácie k podujatiu sú dostupné na: nesputana.godzone.sk.

 

Ženská konferencia Nespútaná 2020 bude tento rok fyzicky aj online

 

Myšlienka spomínanej ženskej konferencie vznikla v spoločenstve SP (Silné posolstvo), ktoré pôsobí na Sliači a vychádza z neho služba projektu Godzone. Na tvorbe konferencie sa podieľali dievčatá, ženy a matky, ktoré ju z lokálneho stretnutia postupne pretransformovali do celoslovenskej konferencie s účasťou približne 500 žien. Štvrtý ročník priniesol názov Nespútaná, ktorý zostal jeho súčasťou aj nasledujúce dva roky.

Foto: Barbora Girmanová

 

Slovensko+

Najnovší podcast+

Invalid Date

0:00