Bývalá šéfredaktorka zastolom.sk: Slovo+ je projekt hodný mojej podpory

Bývalá šéfredaktorka zastolom.sk: Slovo+ je projekt hodný mojej podpory

Už dávno nie je samozrejmosť, že niektoré projetky existujú. Slovo+ tu bude už desať rokov, no jeho existencia je pre nás zázrakom. Má redakciu, ktorej väčšinu tvoria externisti a má darcov, ktorí jeho činnosť podporujú. Doba však bude len náročnejšia a preto hľadáme ďalších darcov, aby sme vytrvali a mohli sa zlepšovať. Podporte našu kampaň pravidelným mesačným darom 7 EUR (a získajte k tomu bezplatne každý mesiac noviny Slovo+ do vašej schránky) a prinášajme evanjelium bezplatne a pre všetkých – ako to robíme už desať rokov.

Stačí málo, aby dobré veci ostali. Mnohé dobré kresťanské projekty už skončili… a stačilo málo. Postačí malá a pravidelná podpora, aby dobré veci vytrvali. PRIDAJTE SA TU.

Bývalá šéfredaktorka zastolom.sk: Slovo+ je projekt hodný mojej podpory

Ako bývalá šéfredaktorka portálu zastolom.sk veľmi dobre viem, čo pre celý realizačný tím stojaci za online magazínom znamená podpora jeho čitateľov.

Podpora vyjadrená slovami ako: “Ďakujem, že ste, čítam Vás rád/a!” i podpora vyjadrená finančným darom.

Práve finančná podpora pomáha tímu plánovať a spravodlivo odmeňovať tých, ktorí pracujú na tom, aby sme my mohli čítať evanjelium – hlásané príťažlivou formou.

Obzvlášť dnes, keď je okolo nás množstvo dezinformácii a negativity, považujem magazín Slovo+ za projekt hodný mojej, i Vašej podpory!

Postavte sa spolu so mnou za Slovo+ pravidelným darom!

Andrea Mikolášiková, šéfredaktorka bývalého kresťanského portálu pre rodiny zastolom.sk

Malá a pravidelná podpora každého z nás pomôže.

Staňte sa pravidelným darcom Slovo+ a získajte navyše každý mesiac tlačené Slovo+ do vašej schránky bezplatne. PRIDAJTE SA TU.

Webmagazín+

Najnovší podcast+

Invalid Date

0:00