Vzniká GodzoneKids, prvé turné pre deti bude už v apríli

Vzniká GodzoneKids, prvé turné pre deti bude už v apríli

GodzoneKidsTour je hudobné turné pre deti od 5 do 12 rokov, ktoré sa uskutoční v troch slovenských mestách – v Prešove, Banskej Bystrici a Bratislave. Vstup na turné bude zadarmo, aby sa ho mohol zúčastniť úplne každý a organizátori očakávajú, že bude pre všetky deti časom zábavy, nových priateľstiev a Božej prítomnosti. Program bude plný piesní, divadla a interakcie s publikom, ktorá bude prispôsobená pre deti.

“Po pätnástich rokoch služby máme za sebou niekoľko ročníkov Godzone turné, prostredníctvom ktorého už desiatky tisíc ľudí všetkých vekových kategórií mohli počuť dobrú správu evanjelia. Mnohí z nás sa časom stali rodičmi a odovzdávanie živej viery našim deťom sa stalo témou, ktorú žijeme denne vo svojich rodinách. Túžime, aby naše deti spoznali živý vzťah s Bohom a chceme im prinášať evanjelium, zdravé hodnoty a princípy Božieho Kráľovstva v podobe piesní, divadla, katechéz a spôsobom, ktorý im bude blízky“  hovorí k pripravovanému detskému turné riaditeľ projektu Július Slovák. 

Vzniká GodzoneKids, prvé turné pre deti bude už v apríli

Projekt má za cieľ prinášať deťom na Slovensku evanjelium, zdravé hodnoty a princípy Božieho Kráľovstva v podobe piesní, scénok, katechéz a inými spôsobmi a odovzdávať tak vieru deťom jedinečným spôsobom. Detské turné sa uskutoční už v apríli a to 12.4 v Prešove, 13.4 v Bratislave a 14.4 v Banskej Bystrici. Vstup na podujatia bude zadarmo a odporúćaný vek účastníkov je od 5 do 12 rokov. Viac informácii o miestach, časoch aj programe sa záujemcovia dozvedia na webovej stránke www.godzonekids.sk 

Vzniká GodzoneKids, prvé turné pre deti bude už v apríli

Detské turná má byť však len začiatkom pravidelnej služby, ktorá vzniká na jeho pozadí. Organizátori plánujú po turné ďalej tvoriť mediálny obsah, skladať piesne, natáčať videoklipy, vytvárať prezentácie a katechézy o princípoch a hodnotách Božieho kráľovstva, ktoré budú dostupné na novom YouTube kanáli s názvom “GodzoneKids”, ako aj na webovej stránke www.kids.godzone.sk Katechézy budú takisto k dispozícii pre všetkých, ktorí sa snažia priblížiť vzťah s Bohom svojim deťom – pre rodičov, animátorov i katechétov, pre malé skupinky aj zabehnuté detské služby v spoločenstvách.

Vzniká GodzoneKids, prvé turné pre deti bude už v apríli

Projekt Godzone je evanjelizačný projekt, ktorý vznikol v roku 2010 a je zastrešený Združením kresťanských spoločenstiev mládeže. Garantmi projektu sú katolícki kňazi Ján Buc, Ondrej Chrvala a Dominik Markoš.

Webmagazín+

Najnovší podcast+

Invalid Date

0:00